یکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷
 |  20/ شهریور/ 1396 - 5:18
  |   نظرات: بدون نظر
51 بازدید بازدید
بازیکن یونانی مورد توجه منصوریان قرار نگرفت-استقلالی ها

گزارش تمرین: جلسه فنی منصوریان برای بازیکنان استقلال

استقلالی ها: تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۸ امروز در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی تمرینات آماده‌سازی خود را برای دیدار با پارس جم جنوبی برگزار کرد.

*پیش از آغاز تمرین امروز علیرضا منصوریان و اعضای کادر فنی استقلال جلسه انالیز را برای بازیکنان این تیم برگزار کرده و با نقاط ضعف و قوت حریف روز جمعه آشنا شدند.

*هنگامی که بازیکنان در زمین چمن حاضر شدند سرمربی تیم استقلال برای دقایقی با آنها به گفت‌وگو پرداخت و سپس آنها را در اختیار اعضای کادر فنی قرار داد.

*میلاد زکی‌پور مدافع چپ تیم استقلال که دیدار با گل‌گهر سیرجان را از دست داده بود امروز در محل تمرین تیمش حاضر شد و برنامه‌های اختصاصی را پشت سر گذاشت.

*امید ابراهیمی، داریوش شجاعیان، سید مجید حسینی، سجاد شهباززاده، پژمان منتظری نفراتی هستند که در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور نداشتند و این بازیکنان با وجود شایعاتی که طی روزهای اخیر در مورد بازگشتشان از بازی با پارس جنوبی مطرح شده بود نمی‌توانند استقلال را در دیدار روز جمعه همراهی کنند.

*در بخش اول تمرین بازیکنان بدن‌های خود را گرم کرده و سپس در قالب گروه‌های چند نفره، فوتبال ترکیبی و تحت فشار را انجام دادند. در بخش بعد که خود منصوریان هم در آن حضور داشت بازیکنان در قالب ۲ تیم فوتبال درون تیمی را پشت سر گذاشتند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 360 بازدید

بازدید دیروز: 4935 بازدید

بازدید کل : 797569 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر