یکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰
 |  25/ مرداد/ 1396 - 9:47
  |   نظرات: بدون نظر
829 بازدید بازدید
استقلالی ها

استقلال برای گلزنی مهاجمانش عجله ندارد!

استقلالی ها:مربی تیم استقلال گفت: در اینکه مهاجمان باید در هر تیمی بیشترین گل زده را داشته باشند شکی نیست اما این نیاز به زمان دارد.با سپری شدن ۲۷۰ دقیقه از شروع مسابقات لیگ برتر هفدهم تیم استقلال تنها یک گل به ثمر رسانده که این یک گل نیز توسط هافبک بازیساز این تیم سرور جپاروف به ثمر رسید!

براساس این گزارش، تیم استقلال در پست مهاجم، بازیکنانی همچون سجاد شهباززاده، حسن بیت سعید و مهدی قائدی را خرید و با جابر انصاری تمدید کرد و علی قربانی را هم از قبل داشت اما هنوز نتوانسته توسط یکی از این نفرات به گل برسد!

محمد خرمگاه در این باره که چرا مهاجمان استقلال هنوز نتوانسته اند برای این تیم گل بزنند اظهار داشت: روی این موضوع کار شده و با در اختیار داشتن جمعی از بهترین مهاجمان لیگ برتر هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تیم ما هنوز به بلوغ تاکتیکی کامل نرسیده است این وضعیت بوجود آمده ولی در بازی های آتی این موضوع هم برطرف خواهد شد. در اینکه مهاجمان باید در هر تیمی بیشترین گل زده را داشته باشند شکی نیست اما این نیاز به زمان دارد.

خرمگاه افزود: در این قبیل موارد صبوری و فرصت دادن به بازیکنان بهترین راه حل است که ما نیز در کادر فنی استقلال با همین رویه دنبال رسیدن به شرایطی هستیم که در هر بازی مهاجمان مان موفق به گلزنی شوند. گرچه مهمتر از گلزنی مهاجمان، گلزنی تیم است.

بر اساس این گزارش، فصل قبل کاوه رضایی مهاجم نوک استقلال با ۷ گل زده بهترین گلزن این تیم بود که بطور تقریبی از مجموع ۳۰ مسابقه هر ۴ هفته یکبار گل زد. علی قربانی دیگر مهاجم این تیم ۶ گل به ثمر رساند که میانگین هر ۵ بازی یک گل در لیگ شانزدهم را داشت. این در حالی بود که مهدی طارمی در ۳۰ هفته ۱۸ گل زد تا رکورد هر دو بازی ۱٫۶ (بیش از یک و نیم) گل را از خود برجای بگذارد. ضمن اینکه او ۶ گل سه امتیازی (۱۸ امتیاز) هم زد. منشا نیز با ثبت ۱۵ گل در لیگ شانزدهم، در هر دو بازی یک گل به ثمر رساند اما به نظر می رسد مهاجمان استقلال فعلا در مسیر اتفاقات فصل پیش حرکت می کنند


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 360 بازدید

بازدید دیروز: 4935 بازدید

بازدید کل : 797569 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر