یکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۲
 |  24/ مرداد/ 1396 - 7:37
  |   نظرات: بدون نظر
107 بازدید بازدید
استقلالی ها

براهیمی: برای برگشتن ثانیه‌ها را می‌شمارم

استقلالی ها:امید ابراهیمی روز گذشته به تمرین استقلال رفت. او که هفته دوم تیرماه از ناحیه پرده شکمی تحت عمل جراحی قرار گرفته بود پس از کمتر از دو ماه از بند مصدومیت رهایی یافت و توانست تمرینات خود را کنار دیگر بازیکنان تیم از سر بگیرد.

او در این باره که چه حسی از بازگشت به تمرینات دارد حرف زد.

* از اینکه به تمرین بازگشتی چه حسی داشتی؟

حس خوبی داشتم. الان سال‌هاست که دائم با بچه‌ها در تمرینات و مسابقات شرکت می‌کنم و در این مدت خیلی دلم برای تمرین تنگ شده بود.

* فکر می‌کنی چه زمانی بتوانی برگردی؟

دقیقاً مشخص نیست ولی وقفه لیگ برای اردوی تیم ملی این فرصت را به من می‌دهد که بهتر بتوانم آماده شوم و بازی‌های کمتری را هم از دست بدهم. از این نظر خوشحالم و برای برگشتن به مسابقات ثانیه‌ها را می‌شمارم.

* اوضاع تیمت را چطور ارزیابی می‌کنی؟

شکر خدا توانستیم در هفته سوم یک برد ارزشمند به دست بیاوریم. هر چند که در بازی با استقلال خوزستان هم مستحق برد بودیم و در آبادان هم نباید شکست می‌خوردیم. با این حال برد مقابل تراکتور هم از نظر امتیازی برای‌مان خوب بود هم از لحاظ بار روانی.

* بیشتر توضیح می‌دهی؟

خب چند سالی می‌شد ما این تیم را در تهران شکست نداده بودیم و با این پیروزی نوعی خودباوری بیشتر هم کنار خروج از فشار عدم نتیجه‌‌گیری در این فصل به بچه‌ها تزریق شد.

* پیش‌بینی‌ات از هفته‌های بعد چیست؟

شک ندارم هفته به هفته بهتر می‌شویم. روند حرکتی تیم ما فصل قبل هم به همین ترتیب بود که البته کمی دیرتر استارت خورد.

* بازی با سایپا را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟

در تمرین که بودم متوجه شدم همه می‌خواهند این حریف را شکست بدهند و از این نظر مطمئن هستم که تیم به چیزی جز برد فکر نمی‌کند. گرچه حریف سرسختی داریم


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 360 بازدید

بازدید دیروز: 4935 بازدید

بازدید کل : 797569 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر