یکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰
 |  15/ مرداد/ 1396 - 12:54
  |   نظرات: بدون نظر
39 بازدید بازدید
استقلالی ها

استقلال می‌توانست سه یا چهار گل به حریفش بزند

استقلالی ها:یک عضو هیات مدیره استقلال می‌گوید این تیم می‌توانسته با سه چهار گل از سد هم نام خوزستانی‌اش بگذرد.

جواد قراب، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره تساوی این تیم برابر استقلال خوزستان، بیان کرد: از نظر فوتبال، روز بازی با استقلال خوزستان نمایش بی‌نظیری داشتیم و فوق‌العاده بازی کردیم اما در گلزنی ناموفق بودیم. هدف اصلی هم گل زدن است اما به این موضوع دست پیدا نکردیم. اگر گل می‌زدیم، هواداران راضی‌تر ورزشگاه را ترک می کردند اما وقتی زیبا بازی می‌کنیم و گل نمی زنیم، فاصله امتیازی ایجاد می‌شود.

او در ادامه عنوان کرد: تیم در هر صورت از لحاظ فوتبال زیبا کار کرد و همه بازیکنان خوب بودند. با تلاش‌های کادرفنی، زیبایی که مردم می‌خواستند در فوتبال استقلال قابل مشاهده بود و مشکل گلزنی حتما در بازی بعد برطرف می‌شود و بازیکنان دروازه را پیدا می‌کنند. نباید فراموش کنیم بازیکنان جوانی در زمین داریم که در مسیر پیشرفت هستند. مطمئنا بازی با تراکتورسازی شرایط بهتر از این خواهد شد. برابر تراکتورسازی هم گل خواهیم زد و هم با یک بازی زیبا، زمین را با برد ترک می‌کنیم. مالکیت توپ استقلال بسیار خوب بود و بازیکنان به خوبی توپ را به گردش در می‌آوردند، موقعیت‌های خوبی هم خلق شد اما در نهایت تیم تنها به گل دست پیدا نکرد.

قراب در ادامه درباره عملکرد خط دفاع استقلال، افزود: همه بازیکنان از دروازه‌بان تا مهاجم کاری که باید را انجام دادند و زیبا کار کردند. سازمان دفاعی با حضور منتظری، حسینی، غفوری و زکی‌پور خوب عمل کردند و اجازه ندادند دروازه استقلال تهدید شود.

وی در پایان درباره اعلام نشدن پنالتی به نفع آبی‌پوشان، گفت: مدافع استقلال خوزستان پیراهن قربانی را گرفت و این موضوع کاملا مشخص بود اما نمی‌دانم چرا داور این صحنه را پنالتی اعلام نکرد. اگر این پنالتی اعلام و گل می‌شد، استقلال با اختلاف سه یا چهار گل برنده بازی می‌بود اما این اتفاق رخ نداد تا بازی با تساوی به پایان برسد. مطمئنا در بازی‌های بعدی بازیکنان استقلال با عملکردی بهتر از بازی هفته دوم، در گلزنی نیز موفق ظاهر می‌شوند تا سه امتیاز را کسب کنند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 360 بازدید

بازدید دیروز: 4935 بازدید

بازدید کل : 797569 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر